BEYOĞLU EVLERİ GÜZELTEPE

KONFOR

Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.

KALİTE

Yaptığımız işlerde en yüksek teknolojiyi kullanarak kaliteli yapılar oluşturma ve çağın standartlarına uygun projeleri insanların hizmetine sunmak yol haritamızın başında gelir.

UYGUN FİYAT

Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretiyor, satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin fikir ve önerilerini yakından takip ediyoruz.

ZAMANINDA İŞ TESLİMİ

Tüm projelerimizde en son modern teknikleri kullanarak sağladığımız kalite ve konfor yanında, projelerimizi zamanında eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

RESİM GALERİ

DAİRE PLANLARI

BİLGİ TALEP FORMU

Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun. Sizi arayalım.

Yasal uyarıyı okudum

YASAL İZİNLER

ERT PLUS İNŞAAT LTD. ŞTİ.’nin projeleri ve vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vs. iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS yada SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.
GÖNDER