ERT PLUS

Hayallerinizi Ertelemeyin

Hakkımızda

BİR ASIRLIK TECRÜBE...

Bir asırdan beri kuşaklar arası iletişimle büyüyen ERT Plus; üçüncü kuşakla faaliyetine devam etmektedi.1943 yılından beri ticaret yapan firmamız. 27 yıldır yapı market sektöründe hizmet vermektedir.

Sektörel olarak üç kuşaktır uzmanlaştığımız seramik, granit,banyo dolapları gibi faaliyetlere yoğunlaştık.Tüm bu alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimiyle hem ülke hem insanına hem de ülke ekonomisinde değer üretmeyi amaçladık. Günümüzde ise iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmektten büyük mutluluk duyuyoruz.

ERT Plus olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek ilgili sektörde trendleri belirleyen,öncülük eden ve belki de en önemlisi,Türkiyenin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma vizyonunu benimsedik,bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken,iş ortaklarımız,bayilerimiz ve şirketimizde, her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ettik.Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan verdi ve inanıyorum ki bu heyecan ,başarıya açılan kapının en dopru anahtarı oldu.
Bu başarı şirket çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, paydaşlarımızın....

Kısacası hepimizin...


VİZYONUMUZ

ERT Plus, dünden bugüne, bugünden ise geleceğe ilerlemede aldıpı en büyük kıstas; hayal kurmak ve ileri görüşlü kararlar alabilmektir.Hayallerimize ve hedeflerimize hergün bir adım daha yaklaşmaki bizler için gurur kaynağıdır.

HEDEFLERİMİZ

*Rekabet olan bu sektörde, hizmetimiz ve güvenilirliğimizde tek olmak
*Dünya’ya yayılmak ve ihracatta önde gelen şirketlerden biri olmak,
*Sektörde saygın ve adı duyulur firma olmak,
*Zengin stoklarımızı ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak,
*Her gün yeni bir ürün çıkan bu sektörde yenilikçi olmak ve trendleri takip etmek

MİSYONUMUZ

*Ülkemizi ticaret yönünden kalkındırmak,
*İnşaat ve yapı market olarak ürünlerini toptan ve parekende satmak,
*Müşterilirimize güvenilir, sağlam, yenilik sunan bir politika izleyip memnuniyet kazanmak.
          
                                                                                                                                                                                 ERT Plus Yönetim Kurulu