ZEHRA KONAKLARI

İstanbul, Avcılarda muhteşem konumda bulunan Zehra Konakları, Site içerisindeki konaklarımız 4 katlı 4 bloktan oluşuyor ve dairelerimizin hepsi 2+1 tipinde dairelerden meydana geliyor.

Okullar, merkez çarşı, meydan, cami, hastane ve iskelenin yürüme mesafesinde olduğu sitemizden E5 yoluna da çok kolaylıkla ulaşa bilirsiniz. Hizmetler: fitness salonu, çocuklar için oyun alanı, otopark, yeşil alan, günlük ihtiyaçlarınız için alışveriş alanları, 7/24 güvenlik. 50% peşin, 50% proje tesliminde ödeyin ve hayallerinizdeki dairede oturun.

ZEHRA KONAKLARI AVCILAR İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra Konakları Avcılar projesinde daire fiyatları 350.000 TL'den başlangıç gösteriyor.

Zehra Konakları Avcılar projesindeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.

RESİM GALERİ

DAİRE PLANLARI

BİLGİ TALEP FORMU

Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurun. Sizi arayalım.

Yasal uyarıyı okudum

YASAL İZİNLER

ERT PLUS İNŞAAT LTD. ŞTİ.’nin projeleri ve vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vs. iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS yada SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.
GÖNDER